Green Velo


green-velo

Zapraszamy Was do wspaniałej podróży szlakiem Green Velo, do zachwycenia się mieniącą setkami barw Polską, krajobrazami pełnymi niespodzianek i różnorodności. Zmierzcie się z niesamowitą, liczącą prawie 2000 km trasą Green Velo i poznajcie osobliwe zakątki Polski wschodniej północno-wschodniej. Nowa Pasłęka nad Zalewem Wiślanym jest jedną z perełek trasy rowerowej Green Velo. Polecamy ten osobliwy zakątek świata.

MPR – Miejsce Przyjazne Rowerzystom – rekomendacja  >>

Miejsce Przyjazne Rowerzystom – Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że nasz obiekt „Wodnik” posiada rekomendację MPR – Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo. Pozytywnie przeszliśmy procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo. Spełniliśmy niezbędne kryteria przyjazności rowerzystom. Cieszymy się, że możemy zaoferować Państwu usługi dedykowane miłośnikom turystyki rowerowej.

Szlak Rowerowy Green Velo przebiegający wzdłuż wschodnich granic Polski, między innymi przez naszą miejscowość -Nową Pasłękę, ma blisko 2000 km długości. Trasa przebiegająca przez województwo Warmińsko-Mazurskie to ponad 400 km. Na szlaku mnóstwo atrakcji turystycznych, pięknych krajobrazów, zabytków i historycznie ciekawych miejscowości. Nasz odcinek biegnie brzegiem malowniczego Zalewu Wiślanego. Wybierzcie się w niezapomnianą podróż wzdłuż widocznej na przeciwległym brzegu Mierzei Wiślanej! Odwiedźcie ekologicznie czystą osadę rybacką, Nową Pasłękę, oraz pobliskie miasta -Elbląg, Frombork i Braniewo i Pieniężno!

Obiekt Wodnik daje możliwość aktywnego wypoczynku połączonego z relaksem w otoczeniu piękna przyrody. To miejsce stworzone dla miłośników jednośladów, sportów wodnych i wypoczynku na łonie natury. Zapraszamy do Nowej Pasłęki – miejscowości przyjaznej rowerzystom.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, a także do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Więcej informacji o szlaku na stronie internetowej www.greenvelo.pl.

Napisz do nas